9 taisyklės apie namų projektus, kuriuos ketinama sulaužyti

July 1, 2023

Kalbant apie nuosavą namą, vienas dalykas yra tikras – visada yra ką veikti. Daugelį metų dirbdamas „pasidaryk pats“ vienas vertingiausių dalykų, kurį išmokau, yra žinoti, kada kviesti profesionalą. Taip, jūs kartais galite sutaupyti daug pinigų patys atlikdami remontą ar renovaciją, bet ne visada.

Dažniausios patogaus namo savininko užduotys yra durų ir langų keitimas arba taisymas. Santechnika ir kai kurie pagrindiniai elektros darbai taip pat tam tikru momentu bus įtraukti į „nepaprastų darbų“ sąrašą.

Vienas iš didžiausių pinigų sutaupymo būdų, kaip „pasidaryk pats“, yra medinio denio pridėjimas. Denio statyba nėra pernelyg sudėtinga ir gali sutaupyti tūkstančius dolerių. Vidutiniškai galite tikėtis atgauti 70–80 % savo išlaidų, kai parduosite savo namus.

Kitas didelis pinigų taupymo būdas – tvoros. Jei kada nors nustatėte tvoros įrengimo kainą, žinosite, apie ką aš kalbu. Įsirengti savo tvorą yra tikrai gana paprasta ir tai galima padaryti kasant rankomis arba naudojant elektrinį sraigtą, kurį galima išsinuomoti vietiniame nuomos centre.

Pridėjus viso namo vandens filtravimo sistemą, taip pat gausite didelę investicijų grąžą.

Šiandien yra vienas namų tobulinimo projektas, kurį geriausia patikėti profesionalui – saulės energijos sistemos įrengimas. Žvelgiant į priekį, sunku įsivaizduoti, kad for every maždaug septynerius metus neatgausite pradinių pinigų sistemai. Po to visa tai yra nemokama energija.

namu projektai saulės energiją į namus, jo perpardavimo vertė padidės maždaug thirty% ar daugiau, priklausomai nuo sistemos kilovatų galios.

Galvodami apie wager kokį namų tobulinimą, visada turėkite omenyje ilgalaikę jūsų pastangų grąžą. Kai kurie projektai duos minimalią grąžą, o kiti smarkiai padidins vertę, kai ateis laikas parduoti, ir anksčiau ar vėliau tas laikas ateis.

Patys atlikdami namų projektus galite ne tik sutaupyti pinigų, wager ir įkvėpti pasididžiavimo bei pasiekimų jausmą. Guy visada patiko projekto pabaigoje gauti iš žmonos „Gerai atliktas darbas“. Tai ateina prieš pat ji man pasakoja apie kitą mano elementą nesibaigiančio „Honey Do“ sąrašo!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *